Grena

28.01.2018

Výrobky společnosti GRENA, a.s. jsou v průběhu výrobního cyklu neustále testovány a srovnávány se špičkovými výrobky nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Společnost GRENA, a.s. při výrobě používá strojní zařízení, které je v pravidelných intervalech obměňováno a doplňováno novým zařízením tak, aby finální produkty maximálně splňovaly požadavky zákazníků.

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA
Kuchyňská dvířka jsou z MDF desky. Plošně frézovaná, povrchově upravená fólií PVC, PP nebo speciální akrylátovou fólií s s vysokým leskem, případně hlubokým matem. Jsou určeny do kuchyní, koupelen, obývacích pokojů i kanceláří. Kombinace 69 dezénů a 23 tvarů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.  Dřevodezén na zadní straně dvířek v ceně, záruka 5 let! Další informace a fotografie dekorů najdete ZDE .

DESKY
Deskový materiál zahrnuje desky Grenagloss (MDF desky zalisované speciální akrylátovou folií s vysokým leskem nebo hlubokým matem, v 17 atraktivních dezénech, vhodné na svislé interiérové plochy jako kuchyně, koupelny, dveře, vestavěné skříně, obklady stěn), foliované desky FFB (dřevotřískové desky povrchově upravené impregnovanou folií, vhodné především pro výrobu dveří) a dekorativní vysoce lesklé obkladové panely do kuchyní Splashback a obkladové panely do koupelen Lustrolite. Jednoduchá instalace, snadná údržba a elegantní povrchová úprava desek Grena - záruka luxusního domova!